Jump to content

Server Tanıtımı - Server Tanıtımları - Pvp Tanıtımları - Knight Online hoş geldiniz
Lütfen Sitemizin Özelliklerinden Faydalanmak İçin Üye Olunuz.. Avantajlarınız : Linkleri Görebilme, Konulara cevap yazabilme ve yeni konu açabilme, Eğer mesajları belli bir seviyeyi aşarsa yönetim grubuna girmesi, Diğer Üyelerle Oyun oynama ve Chat yapma ile birçok sey için lütfen üye olunuz.Unutmayın üyeler her zaman ayrıcalıklıdır..
Üye Girişi Kayıt ol !
Photo

1846 New Wall Hack - Görev Almak Bedava [TBL] [Lag'la hapisten çıkma]


  • Cevap yazmak için giriş yap
Konuya halen cevap yazılmamış

#1
karpatev

karpatev

    Yeni Üye

  • Kayıtlı Üye
  • 7 posts

Daha önce zindandan kaçma diye konu açmıştım şuanda aktif olmuyor fixlendi. Ancak yeni patch için çıkmış dosya var onu paylaşiyorum...Aşağida eski konumuda yazıyorum Anlatiyor resimli olarak.

1846 Yeni patch için uyarlanmış. Zindandan çıkmak için wall hack açacaksınız ancak oyunu laga sokacaksınız duvari geçtikten sonra laga sokacasınız eğer ki pc'niz sağlam ise lag'a sokamıyorsanız tekrar zindana geri atacaktır..

Görev yapmak istiyorsanız Aşağida yazanlari takip ediniz..
indirdiğiniz 1846 Release New Wallhack içindeki NPC_Looks.tbl'yi knight online data klasörü içerisine atin.. Artik görev 1 coins olacak.. 1 Coins bile yoksa çantanızda pc'yi laga sokmaktan başka çareniz yok.

Linkler En alttadirr...


Eski Konu Aşağida :


Yabanci bi forum sitesinden bktm.. güncellenince bişe yapin diyo anlamadim.. ingilizcesi çok iyi olan pmden bana mesaj atsinnn

Anladıgım kadari ile ingilizce. ve denemelerimle anlatiyorum

içindeki dll'lere dokunmayın.
xp kullananlar undetected'a basin ve oyuna giriş yapin..
Oyuna girildiğinde start wall hack bastiniz mi wh başliyacak.
Kapatmak için aynı yerde stop diyeceksiniz..


vista ve win7 kullananlar choose tıklayp knight online klasorundeki knightonline.exe dosyasini seçsinler.. undetected basin. Ve oyuna girdikten sonra start wall hack deyin. [ oyuna girdikten sonra basin ]

Önemli nottt : % 100 çalışabilmesi için görüntü ayarlarini son seviye yapmayin. Knight online 'deki options'dan bir kaçını düşürün. Hepsi high oldgunda oyun kasinca hata verebiliyormuş. Ama sonra güncellemişler sanırım bişeler yaziyor.. Öyle birşey olmadı bana. Siz genede garantiye alin..

Zindan'dan çıkmak için sürekli ileri gidinn.. Etrafiniz hep gri olacak sadece karakteri gördüğünüzde town atinn.. bu kadarrr smile.gif)


http://rapidshare.co...ew_Wallhack.rar


http://hotfile.com/d...llhack.rar.html

[b]http://depositfiles....files/9ki63mp0h