Jump to content
 • Kaydol

KLLAXON

Kayıtlı Üye
 • İçerik sayısı

  185
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

KLLAXON Hakkında

 • Derece
  Aktif Üye
 • Doğum Günü 17-06-1993

Contact Methods

 • MSN
  erhan.cau.ey@hotmail.co.uk
 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Cinsiyet
  Male
 • Adres
  Ýstanbul
 • İlgi Alanı
  PC, Online Oyunlar, PW Server, Ýlustrasyon, Forum, MSN ve Ýnternetteki Her Türlü Konu... Araþtýrmacýyýmdýr. Araþtýrýrým, Öðrenirim, Yaparým!
 1. KLLAXON

  GM ALLAT AŞKINA YARDIM GOLDUN SON 4 GÜNÜ

  Burası TurkPvP Hile Bildirim Bölümü, USKO Server İçin Kimsenin Yapabielceği Birşey Yok. Ayrıca; Ramazanda Sevaba Gircem Diye Sanalda Herhangi Birine 35x35 Boyutlarında Resim Göndermene Hiç Gerek yok. O Küçük Resimleri Alabilmek İçin Biriktirdiğin Haftalığının Bir Bölümüyle Çevrendeki Muhtaç Birini Doyurabilirdin.
 2. KLLAXON

  Site ndn yasaklandı??????

  Private Server Dosyaları ve Paylaşımı Nedeniyle Erişim Engellettirldi. Birkaç Ay Önce Bir YAzı Dolaşıyordu Ortalıkta... Hani Birçok Private AkınGaming De içlerinde Olamk Üzere G*t Korkusuna Serverlerei Kapatmıştı. Şimdi Tekrardan Bu dosyalrı İnternetten Temizleme İşine Giriştiler. Direk Siteye Erişimi Engellioalr Bu Sefer. KOCUCE ve Benzeri Birçok Site Engellendi. BU sitede Bu Yüzden Private Bölümünü Kaldırdı.
 3. KLLAXON

  Npt (Girin)

  Sende Açmışın Mykoyu Be Biraderim.. Kapa Onu Bkm
 4. KLLAXON

  ##1739 MULTICLIENT INSAF !!!

  OK!
 5. KLLAXON

  Pvp BoLumLeri Kapandı :(

  Siteye Erişim Engellendiği İçin Kaldırdı Sanırım. Bir Önceki Uyarılarda Hiçbir Değişiklik Yapmamıştı Sitede. Demekki Bu Sefer Sağlam Kişiler Devrede
 6. KLLAXON

  18 Saniye Dayanırsanız Coq YetenekLısınız!!!

  Evet, Hilesi Paint xD
 7. KLLAXON

  18 Saniye Dayanırsanız Coq YetenekLısınız!!!

 8. KLLAXON

  MAHKEME KARARIYLA KAPATILDIK xD

  OpenDNS Kullaıyorum Kapatıldığını Burdan Öğrendim. frmz'de Kapatılmış. OpenDNS Kullanın Birçok Siteye Erişebiliyorsunuz. YouTube Dahil...
 9. KLLAXON

  bi yardım edın

  Antivirüs Programınız KnightOnline.exe'yi Tehdit Olarak Algılıyor. Oyuna Girerken Anti-Virüs Programınızı Kapayın yada KnightOnline.exe'yi Karantinadan Çıkarın. -------- Datalar Yüklenirken Oyundan Atılmanızın Sebebi Bilgisayarınızın Kaldıramamasından Kaynaklanabilir... DirectX'in Son Paketini Yüklemeyi de Deneyebilirsiniz.
 10. KLLAXON

  Login verio server.

  ini dosyalarında hata olmalı. Peki kendi girişin için 127.0.0.1 Yaptın mı?
 11. KLLAXON

  yardım edin

  Bu Sitedeki Hiçkimsenin, Adminin Bile USKO'daki Charına Herhangi Bir İşlem Yapma Yetkisi Yoktur. Sitedeki Katagori Biraz Yanıltıcı Yerleştirilmiş. Banlanan Charlar ve Ban Açtırma İşlemi Sadece Bu Siteye Ait Olan TurkPvP Adındaki 1299 Private Server İçin Geçerlidir.
 12. KLLAXON

  Banlanan Charlar ve Ban Açtırma

  Bu Sitedeki Hiçkimsenin, Adminin Bile USKO'daki Charına Herhangi Bir İşlem Yapma Yetkisi Yoktur. Sitedeki Katagori Biraz Yanıltıcı Yerleştirilmiş. Banlanan Charlar ve Ban Açtırma İşlemi Sadece, Bu Siteye Ait Olan TurkPvP Adındaki 1299 Private Server İçin Geçerlidir.
 13. KLLAXON

  1299 HANGİ PACHT ARASAN VAR A+Z ye KENDIM DENEDIM HEPSINI

  Arakdaşım FrzmKO V2'yi İndirisen Bunlara Gerek Yok...
 14. KLLAXON

  ShQt (DOGUS) qERİ Döndü

  Arakdaşım aşağıda Linkini verdiğim konuya Bir Bakta Özleyip Özlemediğine Öyle Karar Ver. http://www.frmz.net/turkpvp-hacke...aded#entry62723
 15. KLLAXON

  oyuna giremiyorum

  Bilemiyorum... Dediğim Gibi MyKol'dan Kaç Gün Banlandığına Bak. 999 Günse İllegal Birşeyler Yapmışsındır. Bu Seri Cs Bile Olabilir. Yada K2 Network uyarýsý üzerinde sitemizden tüm koxp programlarý kaldýrýlmýþtýr. Kullanılan Biriyle Parti Kurmuş Olabilirsin.
×