Jump to content
  • Kaydol
Mrs4YG1RRR

Mrs4YG1RRR BANNED

Önerilen İletiler

Merhabalar ben Mrs4YG1RRR 2 gun once karus oldm.. k1ngmast3r isimli bi arkadasımzda clan kurdu.. clanda pk atılıordu bende lüferde biraz afk olmak istedim..WooDoo isimli player'da (_ninova_) ezik priestleri clanda barındırma gibisinden bir laf etti.. km o ezik dedm AYGIR dedi.. ne diosun sen falan dedm ninova'ya girip direk ban attii.. ninova'nın yaptigi hatalardan artık gına geldi abi geregini yparsan sevinirim.. allaha emanetsin! ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Banı attım ama neden attıgımı delikanlı gibi söyle karı gibi uydurma sagından solundan delikanlı ol k1nqmast3r de gelsin o anlatsın neden banlandıgını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neden Attn söle burdan o zmn? lüferdeiz partie gelmiorm mustafa partie cagirdi.. adam Orda priest gelmior dedi. ezikleri barındırma dedn.. MR'de demedimi bize sataşcak yer arıosn die? yalanmı? biz yalan konusmayz bizi bilen bilir o serverda banlarken pm'den ettigin küfürün ss'sini cekmedm güvedgm dag falanda yok:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortam Gerilecek Gibi Duruyor :S Anlatıma bakılırsa sebepsiz gibi amada yinede orda degildim bilmiyorum tam olarak nerel oldugunu inşallah banın açılır SelamLar 4YG1R AiLesinéé!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

A.s Kardesm.. Alnımız Açık Bizim Kardesm Biz Hak Yedirmeyz Hakta Yemeyiz.. HakkıyLa oynayanlari silmeye calısan 3_5 adam war onlarıda burdan duyurmaya calıstıgımz kadar duyuruoruz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
A.s Kardesm.. Alnımız Açık Bizimw Kardesm Biz Hak Yedirmeyz Hakta Yemeyiz.. HakkıyLa oynayanlari silmeye calısan 3_5 adam ar onlarıda burdan duyurmaya calıstıgımz kadar duyuruoruz..

dogru söylüyorsun usta hakkını ne yedireceksin nede milletin hakııını yiyeceksin o senden büyük olabilir (rütbe olarak) ama ondan büyük ALLAH var eden bulur takma kafana ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeş doğru sölüosun ama ortada 6 aylık bii emeğim var...Harcadımız paralarda cabası eden bulur ins...ban'ımın açılması dileğiyle:) AMAÇ EMEKLER BOŞA GİTMESİN...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kardeş doğru sölüosun ama ortada 6 aylık bii emeğim var...Harcadımız paralarda cabası eden bulur ins...ban'ımın açılması dileğiyle:) AMAÇ EMEKLER BOŞA GİTMESİN...

sen iyi oyuncusun banlanma nedenin bana göre biraz saçma :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.