Jump to content
  • Kaydol
destercede

root bi sny bakarmıısn ??

Önerilen İletiler

baya oldu ama konu goren yoktu 1ay once yaklasık orclar bısım town gırmıstı ve bnde gıdıp onlra spıke vb vurordum o anda dc yedım ve oyundan cıktım ve tekrar gırmeye calısnda gene dc verdi ban yemısım bnde hıle bıle yok kullanmam zaten bı turk hıle kullanmaz anca kndını yedıremeyenler ve kndını turk degılde baska sey olrak gorenler kullanır lutfen ban acılması ısteıorum bosu bosuna 40k np kastım emege bıras saygı gm arkadaslara daha dıkkatlı olmalarını soylerım onların sucu yoktur blkı bırı soylemıstır yalan atmıstır.ama gormeden bnce banlamasınlar bırı yan car acıp gm pm atıor bu sh bu wh dıe adam kulanmasada ban yıyor olmaz bole bisi.... uzatmayın olay bole oldu iste geregini yapılmasını istıorum ne olur carımı acın pm=Mrs_janty blkı bazıları tanır bn ole hılecı bırı degılım arada ks yaptıklarım oldu ama ks ban sebebi degıldırr.....

mrs_janty acın lutfen ne olur :( :unsure:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bazı gmler havadan sudan ban atıyorlar <_<

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
evet:S sizin carlara uzuldum aama hakkız yre ban atıorlar kndı arkları fll sh wh gezıorr

kardeşim öle bi yorum yaptın ki... benim bu konuda bi görüşüm yok ama yani gmlerin de hile kullandıını görmedim

sen gördüysen haklısındır <_< benim fikrim yok -_-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

knka gmlerın degıl onların arklarının fll sh adamlar tabi arkları saglam sh wb.. ne varsa anlıcan adamlara dıorr human dogdu yerde durmayın dıe adamlar dragon np isareti cıkarmıs hala gelıp duruor gm sıkayet edıoz yapmaz ole sey diolar cvp yazmıorlar nasıl iss yaa bu server cık cıktı artıkk!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.