Jump to content
  • Kaydol
xastonmartinx

TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUM ROOT BU BÖLÜM NİYE AÇILDI

Önerilen İletiler

root bugünlerde o kadar çok sh wall hack olan userler görüüorumki hade onlar bişi deil gm ler geçrketen gereksiz yere banlıolarlar (bazı gmler haric)

birde bn bu baslık altında tam 2 kez konu açtım ss li ama hiç bir gm bakmadı boşu boşuna yedik küfürleri biz bu baslık altında frmzko yu temizlemeye çalısalım gmler bkmasın keyiflerine göre iş yapsın ayıp ama

root bir açıklama bekliorum veya gmlerden biride olabilir lütfen gm bir çözüm pls

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doru söüyon ama buraya söleme oyundaki gmlere söyle onlar bunlarla daha çok ilgileniyorlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir konuya değinmişsin. İşlerimin aşırı yoğunluğu nedeni ile çok fazla site ile ilgilenemiyorum. Bu kategoriye bir hile mesajı açtığınızda bu mesajın linkini altta yazacağım 3 yetkiliye ÖM ile mutlaka iletin. Sonuçta gözden kaçabilir.

1 - ReproduceR

2 - _2PAC_

3 - Emre

Ben bakamazsam bile diğer 2 yetkili oyunda GM oldukları için gerekeni yapacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Çok güzel bir konuya değinmişsin. İşlerimin aşırı yoğunluğu nedeni ile çok fazla site ile ilgilenemiyorum. Bu kategoriye bir hile mesajı açtığınızda bu mesajın linkini altta yazacağım 3 yetkiliye ÖM ile mutlaka iletin. Sonuçta gözden kaçabilir.

1 - ReproduceR

2 - _2PAC_

3 - Emre

Ben bakamazsam bile diğer 2 yetkili oyunda GM oldukları için gerekeni yapacaktır.

konuyla ilgilendi.ğin için saol birol abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.