Jump to content
  • Kaydol
Jet444

(ESN) Lütfen Yardım Edin

Önerilen İletiler

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ama benim bi sorunuz var ve daha tecrübeli işi bilir arkadaşlardan bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorum.

Öncelikle benim 67 lvl asasin bir charım var ama banlı banını açtırmak için ESN kodu aldım gamefirste girip yazıcam kodu isim ve şifreyi kabul etmiyor iyide clientte kabul ediyor charın banlı git açtır diyor ama giricem ESN kodunu gamefirst açmıyor. denemedik yol bırakmadım açıkçası, şifre değiştirdim msn değiştirdim falan filan fakat tık yok bana bunu biri izah edebilirmi ya rica etsem

Ben şöyle düşündüm bi mantıksızlık var char clientte banlı git banını açtır diyor gamefirste yazıyorum kabul etmiyor 1-2 tane banlı charım wardır onlarıda yazdım onlarda kabul olmadı sonra bansız charlarımdan birini yazdım o kabul oldu banlı gamefirste kabul olmayıp bansız kabul oluyorsa charın banını açtırmak ne mümkün. Mykol'a girdiğimde charımı açtırmak istiyorum butonu war ona göre ESN kodu alıp siteye yazarsak char bu ay sonuna kadar açılıyor peki gamefirste banlı charlar giremiyorsa nasıl açtırıcaz banımızı cevap bekliyorum ilginiz için tşkler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GameFirst Bildiğin Gibi Yeni Bir Sistem. Bu Banlanan Charların GameFisrt'ten Önce Açılan Charlarsa GameFisrt'e Üye Olmayabilirler. Benim Düşüncem Bu, Dersen Ki Charımı GameFisrt'e Nasıl Üye Yaparım?... Onu Bilemiyorum. Bir Charı Sonradan GameFisrt'e Üye Yapmış Değilim. Bu Yazdığımı Bir Araştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.