Jump to content
  • Kaydol
CraZyBomB

Banned Ve Gm Sikayeti

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Ben Banned Aldım Ama hAck Kullandığım Doğrudur Ancak karşımdaki Oyuncuda HAckli O Banlanmıyor Ben Banlanıyorum Bundan Dolayı Eşitlik Olması LAzım Ben Ban yedim diye İtirazda Bulunmuyorum Zaten Hack Kullanmamın Sebebide Hacklı Oyuncuların Yüzündendir Adamla Vs Yapıyoruz Adam Canı Azalıınca Basıyor Sh yi Böyle Olunca Oyunu Hilesiz oynuyanlar Hiç Yok Denecek Kadar Az Hatta Onca amplemli Ve g1 Clan liderleride Hacklıdır..

Lütfen Bu Durumda Gmlerinde Anlayışlı Ve Eşit Davranmasını İstiyorum Zaten KaRuslardan HAck olmayan Yokk Bu Durumda Bende Charım Açılmasıı İsteyorum Sunuda Söylemek İstiyorum Ben HAckı Sadece Hacklara karşı KUllnıyordum Ancak Bu Banned Benim Hakkımken Karşı Taraftaki Oyuncunun Hala oyunda olması Beni Üzüyor Hack Kullanan Herkes Banlansın Lütfen BEnde kullandım Benide Banladılar Frmzko ilk Oynadımda Çok Sevmiştim Şimdi Anca Sevilecek Bir Tarafı kalmadı İLgilenen olursa Bide Charım Açolmasını İstiyorum

Ancak hack Kullanmıyacağıma Söz Verebilrim lütfen Gmler Eşitlik istiyoruz FrmzKo Güzeldi Güzel Kalsın

NaTre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olum hem suçlusun hem güçlü karşındaki adam zaten banlanacak bir gün bide kalkmış konu açıyorsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.