Jump to content
  • Kaydol
spartanx17

Site ndn yasaklandı??????

Önerilen İletiler

Private Server Dosyaları ve Paylaşımı Nedeniyle Erişim Engellettirldi. Birkaç Ay Önce Bir YAzı Dolaşıyordu Ortalıkta... Hani Birçok Private AkınGaming De içlerinde Olamk Üzere G*t Korkusuna Serverlerei Kapatmıştı. Şimdi Tekrardan Bu dosyalrı İnternetten Temizleme İşine Giriştiler. Direk Siteye Erişimi Engellioalr Bu Sefer. KOCUCE ve Benzeri Birçok Site Engellendi. BU sitede Bu Yüzden Private Bölümünü Kaldırdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ama ben hala google den dırek gıremıyorum bızım sıteye :o:O:O bide pwp lerın kotulugu ne onu anlamadım :S

GooGLe'dan Siteye Giriyor Sorun Senn Pcde.k2Network'ün Sahibi Sen Olsaydın PvpLer Yüzünden Elinden UserLerin Gitmesini Oturup Seyredermiydin?Firma User Kaybetmemek İçin Siteye Dava Açıyor Yada Kendi AraLarında AnLaşıp Sadece Pvp BöLümünü Kapattırıp Sorunu HallediyorLar.BöLe Yaptıkları İçin Bizde Server BuLamayıp Usko'ya ^^ Çekmeye ÇaLışıyorLar:)

Benımde AnLamadıqım Sey Niye Hep K2Networkun Dediği Oluyo Ve Pvp BöLümLerini Kapattırıp Davayı KazanıyorLar!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya tmm anladım da pvp server bolumumuz kapanmadımı kapandı ama sıte komple yasak ben googleden dırek gıremıyom adamların ıstedıgı oldu pvp bolumu kapandı x(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.