Jump to content
  • Kaydol
nikodejorkie

CabalRider_Eur1.0.62 Cabal Bot Cabal Rider EU bot

Önerilen İletiler

CABAL BOOT KULLANIM KILAVUZU

 

 

Kurulum :

Cabal oyununuz PC nizde düzgün olarak yüklü ise yapmanız gerekenler şunlar...

 

* CabalBot İndir sayfasından Programcığımızı indiriyoruz.

* İndirdiğiniz programı bir güzel PC mize kuruyoruz.

* Cabal Oyun klasörüne girip "GameGuard" isimli klasörü siliyoruz !

* Şimdi CabalRider (Boot) Programımızı açıyoruz.

* Programın sağ üst köşesinde Language kısmını TÜRKÇE seçiyoruz.

* Programa üyelik alıyoruz. (Kayıt yazan kısımdan)

* Kayıt işlemi bittikten sonra hemen üye adı ve şifremiz ile giriş yapıyoruz.

* Giriş yaptıktan sonra Alttaki "Oyuna Başla" ya basıyoruz.

NOT : Oyuna başla dedikten sonra Bot kendisi GameGuardı indirir ve yükler. Programın (Bootun) kendisinin GameGuardı yüklemesi gerekmektedir.

 

329Koruma.JPG

 

Oto HP & MP : Koruma bölümü Karakterinizin oto hp ve mp içmesini yarlıyabiliyorsunuz.30-20 yazan yerleri istediğiniz ölçüde değiştirebilirsiniz. (Ör: HP 20 de ise enerjiniz %20 altına düşerse hemen otomatik olarak HP pot içmenizi sağlar.)

 

 

Eşya Toplama : Oto topla ve büyük inventory işaretli olarak ayarlansın. Bu size yaratıklardan düşen eşyaların otomatik olarak toplamınızı sağlar. ve tüm eşyaları sıkıştırarak büyüklüğü ne olursa olsun 1 kutu içerisine sığmasını sağlar. Böylelikle daha çok item çantanıza indirirsiniz.

 

Özel Mesajları Kaydet : Bu bölüm ise siz oyunu açık bırakıp yattığınız zamanlarda işe yarar bişey Siz uyurken size gönderilen Whisper leri kayıt eder, ve oyun başına geldiğinizde size gönderilen mesajları incelemenizi sağlar.

 

1631Bot.JPG

 

Skill ile Saldır : Burda Skill ile saldiri aciyorsunuz, sada sonra Yenile butonuna tikladiginizda sizde açık olak skilleri listelicektir. Ordan hangi skiller ile saldırmak istiyorsanız listeden o skilleri seçmeniz gerekiyor. 2 tıklıyarak üzerine seçili hale getirebilirsiniz.

 

Oto Buff : Burasıda aynı Skill ile saldırma gibi ayarlıyorsunuz. Buff süresi bitince otomatik olarak yeniden buff çekmenizi sağlar.

 

Use Greater Heal when HP : Bu kismi kapatiyoruz.

 

Yaratik filtreleme : Bu kutucuğu tıklıyarak aktiv hale getirirseniz sağdaki Yaratık seçme butonu aktiv oluyor. Ona tıklıyarak 1 ufak pencere açılmasını sağlıyoruz. (Aşağıdaki Resim)

Bu pencerede sabit bir yaratık kesmek için kullanılır. Örnek: 80 tane "Agrya" kesicez diyelim görevimizde. Penceremizi açtıktan sonra önce yapmanız gereke "Tümünü ekle" butonuna tıklıyoruz. Tüm yaratıklara saldırımızı durdurmuş oluyoruz. Sonra sol tarafta listemize saldırmıyacağımız yaratıkların listesi oluşuyor. Bunların arasından Agrya yı 2 tıklıyarak listeden çıkardığımızda sadece o yaratığa saldırma komutu vermiş oluyoruz

 

 

9359Yaratik_Secme.JPG

2634Depo.JPG

Şehire geri dön : Bu kısımda Çantanız dolmuş ise, HP & MP kalmamış ise butonları tıklıyarak şehire dönmesini, daha sonra otomatik olarak Pot aldırmanızı sağlıyabilirsiniz. Böylelikle pot bitsede şehirden otomatik olarak dönüş yapıp pot satınalabilirsiniz

Not : Return Taşınız varsa kasanızda onu kullanarak döner, yoksada tabana kuvvet

 

 

Link :

 

http://frmz.net/w0ks03

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×