Jump to content
  • Kaydol
xastonmartinx

geçmiş olsun çarım soyuldu

Önerilen İletiler

arkadaşlar knight online carnac east serverinde çarım soyulmustur geçmiş olsun artık carnacla hiçbir ilgim olamaycaktır arkadaşlar sizce hangi servere gideyim yardım edecek bir arkadaşlın serverine gitmek istiom yorumlara yazın lütfen para ve xp konusunda yardım edecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar knight online carnac east serverinde çarım soyulmustur geçmiş olsun artık carnacla hiçbir ilgim olamaycaktır arkadaşlar sizce hangi servere gideyim yardım edecek bir arkadaşlın serverine gitmek istiom yorumlara yazın lütfen para ve xp konusunda yardım edecek

KARDEŞ GEL BEN SANA YARDIM EDERİM XIGENONA GEL ROGUE AC BEN SENİN ÜSTÜNÜ DİZERİM 80 LWL IM ASASIM +8CLEAVER +1 REBİT CHİTİN SET VERİRİRİM GEL ZATEN KRALIM ORKLARIN ERZİNCANTR

:blink: :unsure: :mellow: :lol: ;) :mellow: :mellow: :huh:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya kezman007 atıon bari destekli at biraz.yok orkların kralıymış.sen 80lwl asasım dion erzicntr im diosun.erzincan tr ne zaman asas oldu?güldürme milleti boşuna ya....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pathos ta güsel serverdır orada yardım eden cok kısı olur ama son cıkan serverlarda hem premıum sayısı hemde hemde gb fıyatları yuksektır.AMA ILK KURULAN SERVERLARA BAKARSAK ONLAR DAHA UCUZDUR ama ares pahalı olabılır ılk orası kuruldugu ıcın orada yuksek lwl coktur ve herkes onlara pahalıya sey satarlar sana tavsyem pathos cypher gıbı serverlara gıt son cıkan serverlarda bır sey yapamassınn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence logosa gel en lagsız server logos ben seni kasarım hem 45 lwlim ama olsun canım dusuk lwl kasmak istodu gelirsen kasarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.