Jump to content
  • Kaydol
aLuCaRd

İstanbul Kıyamet Vakti

Önerilen İletiler

Evet beyler ben bu oyunu yaklaşık 6 ay önce duymuştum ama o sıralar pek umursamadım Knight OnLine oynuyordum.Bu aralar oyunda para nın daha çık öne çıktığını gördüm ve başka online oyun yada pw server arıyordum.Bu sırada abimnde bu oyunu görmüş.Bana dedi eskiden bi ara oyunuyalım dediğim oyun dedi.Bende tamam dedim.Bence süper bi oyun.Oyunun en güzel yanı tamamen TÜRKÇE.

Oyunda 1957 de dünyaya meteor düşüyor ve yeraltında yaşayan canlılar meteorlar yukarı çıkıyor.Oyunda ilk eminönüden çıkıorsunuz.Görev yapıyorsunuz exp yani tecrübe puanı kasarak lwl atlıyorsunuz.İsterseniz oyunda pk da yapabiliyorsunuz.İlk açıldığında 3 sınıf var.1 Savaşçı 2.Büyücü 3.Şifacı bunlardan birine seçiorsunuz saç yüz şeklini ayarlıyıp giriyorsunuz.İlk girdiğinizde tarafsız sınız ama oyunda 2 çete var.1 Lodoslar 2.Arzın Çoçukları isterseniz hep tarafsız kalıyorsunuz isterseniz taraf seçiyorsunuz pk yapabiliyorsunuz.Pk yapmak için bir tarafınız olmalı ve kabadayı moduna geçmelisiniz.Oyunda fazla çeşit canavar yok küçük bi yerde geçiyor ama her yaratığın gelişmişleri var.Oyunda yol kenarlarında taş gibi gözüken madenler, bitkiler, sarraf için olan maden ler var.Bunları toplamak için madenciye lokmana sarrafa puan vermelisiniz.Kendinize silah üretebiliyorsunuz ama reçetesini almalısınız ve reçetedeki malzemelerin olması lazım.Oyunda birçok görev var.Ben şuan 12 lwl im.Kasmak o kadar kolay değil zevkli.

Çeşitli serverleri var.En son açılan server Tılsım bende orda oynuyorum.Oyun geçen nisan ayında tam 1 yaşına girmiş.Buyrun buda web sayfası burdan oyunu indirebilir siniz http://istanbuloyun.mynet.com/

Oyuna üyelik için mynet üyeliğiniz olması lazım yani siteden üyelik alınmıyor.Mynet.com da üyeliğiniz varsa sadece oyunu indirdin ve girin.

HADİ BENDEN BU KADAR BİRAZ LWL KASAYIM HERKESİ BEKLERİM TILSIM SERVERİNDEYİM SAVAŞÃ‡IYIM PM=Gümüşkurt lwl daha 12 kasıcam ama :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok dandik bir oyun bu yhaff :S cidden..aldır aldır kukla gibi geziniyon ortada başka bişi yok :S Kniqhttan vazgeçmem :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende oynadım bu oyunda 28 lwle geldim ama sıkıldım oyun pek güzel deil kasmak kolay ama çok hata çıkartıyor ama tabi size kalmış iyi oyunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende şuan İKV y ibıraktım nedeni lwl sınırı 39 olması biraaz daha çok olsa dvm edebilirdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
en yüksek 29 lwl miydi ney di 20 miydi öyle biseydi

oynadım ben oyunu hiç güzel degil

bilmiorsan sallam 29 du eskien sonra 39 oldu şimdie 49 olcak diorlar mış ama bırakılı 1 ay oldu :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.