Jump to content
  • Kaydol
3night3

centaur kesme

Önerilen İletiler

imageshack.us u internet çubuğuna yaz. Daha sonra gelen sitede sağda çubuk var o çubuğun yanında gözat var ona tıkla resminin kayıtlı olduu yere gel resmini seç. Sonra alttaki host it e tıkla. daha sonra yeni sayfa gelicek. Orda bişi bişi websites yazıo. Onuyanındaki linki al kopyala gel yeni konu aç yazacağını yaz linki de yapıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kopyasadladlao6.th.png

neyse artık açıklayayım ilk önce baya uzağına gidiyorsunuz sonra az az iileri gelerek skill e tıklıyorsunuz ne kadar uzqak olursa o kadar ii ama söleyeyim bazen onlar kımıldadığı için yakın oluo we üzerinize gelio ama sorun yok tek yemediğiniz sürece we seri cs olmadan kesmek zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

seri cs saten war olmasa centaur kendi hp sini doldurur hiç kesilmes istersen dier skillerlede wurim resmi bidaha koyayım onu siz bilirsiniz ordada deim eski ıd m banlamnasa die ama adam gib banlansa nese haksiz yere ban yedim bunuda kaldıramadım bnde böle hile çokkkk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seri cs saten war olmasa centaur kendi hp sini doldurur hiç kesilmes istersen dier skillerlede wurim resmi bidaha koyayım onu siz bilirsiniz ordada deim eski ıd m banlamnasa die ama adam gib banlansa nese haksiz yere ban yedim bunuda kaldıramadım bnde böle hile çokkkk

tabiki

uzaktan

sıkıonveeeeee

sanavurmuo:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.