Jump to content
  • Kaydol
blandls

CenKoxp_Maden 1881

Önerilen İletiler

CenKoxp_Maden 1881

maden.jpg

Genel Özellikler

1= bankaya koyulacak item yoksa satış ve rprden sonra madene geri gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
2= yaratık çekerek yatırmalara karşı can % 80 e inince town atıp oturma can doldumu tekrar madene gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
3= 30 saniye ara ile kazı yapıp yapmadığı kontrol edilip eğer kazı yapmıyorsa tekrar town atıp madene geri gitme (otomatiktir seçenek yoktur)
4= yeni çıkan itemlerde 10 tane lost gift ve 10 tane flying powder ile kanat alınıyor isteyenler için 2 adet seçmeli yaptım ya hepsini çöpe attırabilir yada sadece rainwormu attırabilirsiniz.

kullanımı :

bypass edilmiş oyunda botu açıp client numarasını yazıp yükleye basın daha sonra bot başlata tıkladımı kendi town atıp madene gider
item yandımı yada inventory doldumu kendi kırdırıp satılacak olanları satar
diğer ne varsa bankaya koyar

Not :

rpr 30 saniye ara ile kontrol edilir ve rpr madene geri dönüp item yada exp geldimi işleme girer rpr parası düşer ama manuel alış veriş yapmadıkça yada çık gir yapmadıkça gözükmez
satılan itemler lerin parası işlemediği için rpr yapa yapa para bitebilir satış paraları manuel alış verişten sonra yada çık girden sonra işler o yüzden üstünüzde para varken botu başlatıp afq olun.

Not=GM arada madendeki charlara sınırsız ban atıyor sanırsam yüksek lvl li charlarınızda kullanmamaya dikkat ediniz emeklerinize yazık olmasın .bankadaki itemlerinizi kontrol edin adet olarak 10.000'e yakın varsa üzerine item koydumu 10.000'i geçip inventory ve bankanız bugta kalabilir. ayrıca üstünüzde kalan rainworm lostgift leride arada çöpe atınız üstünüzde kalıp 10.000'i geçmesin

Not1= listede ismi olmayanları satmaz arkadaşlar bankaya koyar bunu sundriseden 1 tane arrow, wolf yada herhangi bir şeyi üzerinize alıp listeye eklemeden bankaya koyup koymadığını test edebilirsiniz.

Not2= bu gamehacker isimli virüsü neden dolayı çıkıyor bilmiyorum o sitelerin tarama mantığınıda bilmiyorum ama 42 tane antivirüs ismi var ikarus diye bir tanesi gamehacker buluyor diğer 41 tanesinde hiç bir şey yok kimse neden 41 tanesi temiz demiyor. o bir taneye herkez takılıyor sitede 40.000 , 50.000 üye olduk diyoruz şimdi ben size soruyorum kaç kişinin bilgisayarında ikarus yüklü? tamam sizde haklısınız charınız soyulmuş canınız yanmıştır belki zamanında ama her patch aynı gamehacker çıkıyorsa ve soyulmadıysanız demekki zararsız bir şey arkadaşlar.kaç patchtır güncelliyorum benim verdiğim linkten indirip soyulan varsa ne isterse verecem. şu an itibari ile 542 kişi teşekkür etmiş bunlar benle ortak char soyan olamaz sayı fazla, charlarını soyduğum içinde teşekkür etmiş olamaz ama milleti alıştırdın şimdide virüs keyloger koydun diye düşünenler varsada bir şey diyemem herkezin düşüncesidir saygı duyarım .ben fırsatım oldukça güncellerim kullanıp kullanmamak size kalmıştır arkadaşlar

wuploadlogo.png

http://www.wupload.com/file/211102712

http://www.wupload.com/file/211102712

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.