Jump to content
  • Kaydol
Hipno

Frmzko..Orc Town basknı ^^ SSler..

Önerilen İletiler

Harika bi PT'yle Orc Townu dağttık ^^ Kings (GM) Towndan çkmamz için uyardı..Ama inatçı gençlk iste ^_^ Partyde emeği geçen herkeze tskler..Katliamlarımız devam edicek! xD

Heartbreaker=(PressOK) Muck muck.

200891203526jt6.jpg

Townları karstırdık =D

200891204359xr9.jpg

200891204529nw1.jpg

20089120492dc2.jpg

200891204858fc7.jpg

200891204558fk5.jpg

20089120495fi6.jpg

200891205234po7.jpg

200891205843hn4.jpg

Devamı gelecek.. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

siz zaten hepiniz bi adam dalıyonuz öyle adam alıyonuz sc bug var herşey var bizde bi tane bile priest yokken toena giriyoruz asaslarımız sağolsun iyi minor yapıyolar...

ByPiPo====__H_e_a_v_e_N__

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sc bug Asla kullanmadık bunu bikere aklınıza sokun! 3 Tane healle Towna sen girsen sende rahat rahat gezersnki bide üstüne pot içmeye çalısıoruz..Kendm __MORTAL__ die bi adam vardı humanlardan Sh kullanıo die partyden attırdım uyardım. BGA Online olunca banlıcak. Şahsen biz KissedBy Clanı olarak Shsiymis Bugmus karşıyızki playerlarımız 18+ insanlar..Buyrun bigün sizde bizim townu basıp Tek bi adama dalın ^_^ Asaslara Laf yok onlar zaten direk topukluyolar..4-5 kere wariorler yandan sızmaya kalktılar hepsini heartbreaker ben ve StrQm aldık..KissedBy..Anti-Sh Anti-Bug ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siz zaten hepiniz bi adam dalıyonuz öyle adam alıyonuz sc bug var herşey var bizde bi tane bile priest yokken toena giriyoruz asaslarımız sağolsun iyi minor yapıyolar...

ByPiPo====__H_e_a_v_e_N__

zaaa hikaye x))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten sorun sizde deil combocu--kissedby clan başkanı sonra bi tane 3ençocukları bilmem ne die bi adam var bunlar nedense bi asastan hızlı koşuyolar ben anlamadım 2pac yanında priesti olmadan gezmio gezincede yatıyo zaten seytan die bi adamınız var canı azalınca hekmen topuj sonra geri gelio bana yne saldırıyo yine can azalınca topuk adam gibi ws b, tek o1 le yaptık oda beni kaç kere aldı helal olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zaten sorun sizde deil combocu--kissedby clan başkanı sonra bi tane 3ençocukları bilmem ne die bi adam var bunlar nedense bi asastan hızlı koşuyolar ben anlamadım 2pac yanında priesti olmadan gezmio gezincede yatıyo zaten seytan die bi adamınız var canı azalınca hekmen topuj sonra geri gelio bana yne saldırıyo yine can azalınca topuk adam gibi ws b, tek o1 le yaptık oda beni kaç kere aldı helal olsun

nyp herhangibi bir K2 Network uyarýsý üzerinde sitemizden tüm koxp programlarý kaldýrýlmýþtýr. kuLLanmıo ama dier dediKlerine katılıorum seytan zaten koxpcu idi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben nyp yi devamlı lunarda kapıştık hep canı azalınca kaçıyodu asas tan hızlı koşuyo ya bende sorun var ya onda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seytan ptde diildi..Kendisi girdi tek basına arka tarafta bi party daha vardı ama görmedim nickleri..Kaçan tek seytan diil hatırlatıyım..KissMyDagger 4 kere izin verdim geçen gün geldi baktı horozlar ötüyorü yanıo kaçtı bıraktım tekrar geldi tekrar horozlar ötüyorü yandı..A_H_M_E_T' De aynı şeklde yaptı..Dediim gibi Asaslarınızda iş yok..Ancak 2 Vs 1 Yapabliolar ;) + Koşma olayına gelnce O Sh fln diil o sadece Sundrieste satılan bi taş..üstüne seri bi şeklde tklaynca daha hızlı koşabiliosun...Sh açsam bu oyunda beni kmse tutamaz..;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.