Jump to content
  • Kaydol
_2PaC_

1299 Client Yardım

Önerilen İletiler

selam arkadaşlar bundan 3-4 saat öncesine kadar gayet düzgün çalışan 1299 clientim birden bozuldu ne yaptıysam düzelmedi format attım sildim tekrar kurdum dataları deiştirdim item US chr hepsini deiştirdim yine yok düzelmedi ßaşka çarem kalmadığı icinde buraya yazayım dedim benzer sorunla karşılaşmış olabilirsiniz diye şimdi start dedikten hemen sonra ko ağır ağır çalılıyor ve kullanıcı adı ve pass sayfasında donuyor 15-20 dk kabul ettimide charrekter bittikten hemen sonra donuyor ve oyun acılmıyor sizce sorun neyden kaynaklanıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-)Şifrenizi DeğiştiriN (Ne Alakası Var Demeyin..Çünkü Oluyor..)

2-)K2 Network uyarýsý üzerinde sitemizden tüm koxp programlarý kaldýrýlmýþtýr.'a Login Olurken Küçük Harfle Login Olun..

3-)Başlat==>Ayarlar==>Denetim Masası==>Program Ekle Veya Kaldır==>Güncelleştirmeleri Göster==>Ordan Da KB923191 Güncelleştirmesini Silin..(Güncelleştirmeyi Sildikten Sonra Bilgisayarınıza Reset Atın.)

4-)İlk Önce Koxpsuz Charınıza Girin..Towna Çekin Charınızı..Birazcık Oynayın..Sonrada Oyundan Çıkın..K2 Network uyarýsý üzerinde sitemizden tüm koxp programlarý kaldýrýlmýþtýr.'la Oyuna Girin..

adamın biri böyle yazmıs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok o dediklerinle uzaktran yqakından alakası yok K2 Network uyarýsý üzerinde sitemizden tüm koxp programlarý kaldýrýlmýþtýr. kullanmıyorumk koxpla login olayım şifre sayfası gemioki şifreyi deiştireyim ßirde güncellemeler zaten yok bende anlamdım neden yapio ßunu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CTRL + ALT + Del yap sistem ve ram kullanım oranlarını kontrol et. Çok fazla CPU yada RAM kulanımı varmı incele bir. Oranlar normal ise kasanın üzerine elini at ısı oranına bak. Power Suply in fanının çalışıp çalışmadığına bak. Kasayı sök CPU soğutucu fanı güzelce bir temizle.

Bilgisayarların yavaşlamasının en büyük nedeni tıkalı soğutucu fanı ve bozuk pwersuply fanıdır. Kasa ne kadar çok ısınırsa okadar performans kaybı yaşarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ram ve cpu kullanımı normal düzeyde fan çalışmakta ve pcısısı normaltek sorun sadeceko da koyu acınca donuyor ama sadece ko donuytor pcde her hangibi sorun yok sadece ko veriyor donma sorununu format attım ko yu farklı birimlere farklı isimlerle kurdum sildim farklı clientler indirdim kurdum hepsinde aynı sorun kafam almıyor artıkm neyden kaynaklanıyor ßu sorun anlamadım gitti tarihinde _2PaC_ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ram ve cpu kullanımı normal düzeyde fan çalışmakta ve pcısısı normaltek sorun sadeceko da koyu acınca donuyor ama sadece ko donuytor pcde her hangibi sorun yok sadece ko veriyor donma sorununu format attım ko yu farklı birimlere farklı isimlerle kurdum sildim farklı clientler indirdim kurdum hepsinde aynı sorun kafam almıyor artıkm neyden kaynaklanıyor ßu sorun anlamadım gitti

Kardeşim aynı sorun bendede var çözümü ne biliyormusun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.