Jump to content
  • Kaydol
uskopas

Lütfen bi girin çok önrmli :SADMİNLER

Önerilen İletiler

S.a Öncelikle Gerçek knighta hep yüksek lwl loup cs ws ler yapmak adamların twonlarını basmak istedim .Sonra Herkezi TR KO ,FRMZ KO ,SANCAK KO ,SİSKO dedikleri türk kngihtları duydum kendi pc me yüklemek istedim faka knight yüklüyorsun üstüne 1299 patchlarını atıyorum.ARdından srverini yaızyorum ve launcarı giriyorum.Start geliyor start apaıyorum launcur kayboluyor oyuna girmiyor :S.Gerçek kngihtta start dedinmi launcur kayboluyor Xtrap yüklüyor ve oyuna giriyor ama bunda star diyorum launcar kaybolyor öle duruyor oyuna girdiği yok :s.ARkadaşrlar ADMİNler lütfen buna çözüm sölermisiniz

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM!!!!!!!!!!! :(

internete gidmekten bıktık :SEvde pc var onun icin niternete gidip cz yapıyom :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1299 clientlerde hack shiled kırmak için kullanılan KnightOnline.exe dosyasını antivirüs programları trojen görüp silmekte. Senin yaşadığın sorunda bu olduğunu düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eed Dogru sölüyorsun Rarın içine girdiğimde Knightonline.exe var fakat buraya çıkart dedinmi bu çıkmıyorr ve açılmıyor bencede ondan saol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1299 clientlerde hack shiled kırmak için kullanılan KnightOnline.exe dosyasını antivirüs programları trojen görüp silmekte. Senin yaşadığın sorunda bu olduğunu düşünüyorum.

ewt root ahklı bnm bi arkadasada bole oldu bu işi ozellikle avast ve norton gibi programlar aypıo virus programını degistirip oyunu yukledinde olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet arkadasım aynen bole sende vırus rogramı deactive yapıcaksın daha sonra oyunu tekrar yuklıceksın bu kadar basıt cunku bende de ole oluyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.