Jump to content
  • Kaydol
PressOK

bir 2 arkadasa h.o kınalarını yaksınlar bi yerlerine bi zevkimizde wardı onunda iicne ettiler ayıbır.

Önerilen İletiler

biz ne yaptıysak kendimiz icin yaptık baskalarının adını kirltetmememk icin elimizden geleni yaptık bu yuzden 2pace clanından cıktık ama o bizi anlamadı.. keske dinlese idi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siz bana ayıbı başta yaptınız diğer ayıbınız ise benim clanımda olurken benden mefeat beklemeniz seqil size küfür etmiş die ßenim ßanlamammı gerek shouten etmiş diosunuz madem seqil e de dedim SS gönderen olursa ßanlarım diye konu kapanmıştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seni çok seviyoruz ama senin verdiğin 2K Np senden önemli değil.. Kendim charı boşalttım czde orclara np kastırdım..Aqresiwe'lerle sürekli clandan clana geçmekten yoruldum..Onlar Aragornprickte durdular sabit clan açıcaktık sen bize dedin gel alıyım diye aldın.. Bizim sorunumuz senle değil bana gelip czde sövdü millet..Sadece kalkan taktığım için suçlu çıkardılar..Emreye dedimki gel biz girerken böyle bi söz verdik mehmet abimizin adını kirletmeyelim çıkalım dedim oda tmm dedi konusmama bile izin vermedin.. 2K Npye abimizi satıcak Tipler değiliz bunu aklının bi yerine sokmalısın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
madem niyetiniz amacınız ßuydu ßunu clandan cıkmadan önce ßana sölemeniz gerekirdi münnecim diilim parmağımı koklayıp neyin ne oldugunu anlıyayım trip yapar gißi hava yapar gißi clandan cıkıosunuz sorgusuz sualsiz ßiriniz dierinizde direk pm atıp aßi ßenim clandan at diosunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßiz senin clanında sürekli kalmak istiyoduk 2-3 Günlük heves değildi..Biz sana clana girerken bi söz verdik senin adını kirletmicez die..Biz bu sorumluluğun altında o clana girdik..ßen sana olayları anlatıcaktım niyetiniz buydu dedin pm blockladın..Bizde buna dayanamadık charlarımızın banlanmasını istedik birol abiye pm attım yeğeni varmıs gelip banlamadı..Umarım şimdi anlarsın seni Talos atman için abimiz yapmadığımızı.. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.