Jump to content
  • Kaydol
SavioR

Yüzyılın Deneyi

Önerilen İletiler

Bilim adamları dünyanın nasıl oluştuğu konusundaki gerçek firikleri edinmek için uzun zaman ve uğraşlar ve çok büyük paralar ile bir deney yapmaya hazırlanıyor. Yüzyılın deneyi denen bu proje bugün hayata geçirilecek. Şu an NTV de Yüzyılın Deneyi isimli program ile bu deney cnalı olarak izleyicilere sunuculacak.

 

Ne olur ne olmaz bir ki bilim adamının ileri görüşü ile dünyanın sonunuda getirebilirler. BuÖyle yada böyle izlemeye değer bir program. NTV izlemek istiyorsanız alttaki linke tıklayabilirsiniz. Link Media Player ile çalışmaktadır. NTV izlemek için Bilgisayarınızda Media Playeri açın URL Aç a tıklayın. Açılan ekrana alttkai URL yi yapıştırın ve Tamam a tıklayın.

 

mms://144.122.56.15/odtutv

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Sivasleee58

Beyler bu çoq tehlikeli bir denymiş eger dünyaya bişi olursa hakkınızı helal edin Ciddi sölüorum

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün mü yapılıyo :S

 

Arkadaşlar cenabet olan varsa gidip banyo yapsın bari pis gitmeyelim öteki tarafa.

 

Kıyamet belkide böyle kopacak...

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet, onca insanında aklı yok.. Dünyanın en zeki adamlarını, dünyanın tüm teknolojisini oraya toplamışlar. Yıllardan beri tonlarca para ahrcayıp bir tesis kurmuşlar, ve deneyi başlatıp dünyayı yok edecekelr öyle mi?

 

Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına... bu deneyle dünyanın yok olması söz konusu bile değil. Sadece atomları büyük bir hızla çarpıştırıp, dünyanın oluşmasına neden olduğu varsayılan Bigbang'in oluşturmuş olduğu enerjinin milyonda biri kadar bir enerji açığa çıkmasını sağlayacaklar. bunların hepsi gözlerinin onunde ve kayıt altında olcağı içinde. dünyanın oluşumu hakkında verielr elde edecekler.

 

 

--------------------------------- EdiT

 

Ayrıca şuan kullandığımız internet, bu araştırma sayesesinde ortaya çıkmıştır. bilim adamları bu araştırma için dünyanın dört bir tarafındaki araştırmacılarla bir bilgi ağı kurmuşlar. Bu ağ şuan internet dedğimiz şeyin ilk safhaları oluyor. Bu ağ nato ve nasadan sora dünyaya da yayılmış. ve günümüzdeki görüntülü internte kadar gelmiş.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.