Jump to content
  • Kaydol
Guest Sivasleee58

Adminler Moderetorlar Yetkililer Come

Önerilen İletiler

Guest Sivasleee58

Bnm Amacım Point kasmak deil bu ay 1. olsam bile ödülümü başka bir kişiye wereblirsniz ama

XSkyWalker58X die bi arkadşım 2068 pointsle 1. ona bişey demem hakkıdır olmuştur dicem ama pointlerin yarısnı draftking adlı üyeden almıştır Bilginize draftkinge de söyleyince O bnm kanka dio Noolur Şuna Bir Çözüm Bulun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arakdaşlar bu tür konuları gündemde tutmayın lütfen... milletin alına bile gelmez points tranferi. Bu tür konularla aklına sokuyorsunuz. Benim aklımın ucunda geçmedi bile. aam geçenlerde bu arkadaştan şikayet konusunu okudum. Bende şöyle bir aklımdan geçirdim.

-Aaa.. Hadi ya.

-doru nan, neden uğraşıyorum ki.

-eşe dosta söyleyeyimde, şurda üyelik açıp bana points atsınlar.

-aaa. harbi nan daha önce nie düşünmedim.. adam işi biliomuş..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Sivasleee58
Arakdaşlar bu tür konuları gündemde tutmayın lütfen... milletin alına bile gelmez points tranferi. Bu tür konularla aklına sokuyorsunuz. Benim aklımın ucunda geçmedi bile. aam geçenlerde bu arkadaştan şikayet konusunu okudum. Bende şöyle bir aklımdan geçirdim.

-Aaa.. Hadi ya.

-doru nan, neden uğraşıyorum ki.

-eşe dosta söyleyeyimde, şurda üyelik açıp bana points atsınlar.

-aaa. harbi nan daha önce nie düşünmedim.. adam işi biliomuş..

Snn dediğinden bişi anlayamadım ama yinede ty reproducer abi sn olmasan warya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ztn en baştan beridir yani ben üye olduğumdan beri var bu points mevzusu kimler geldi geçti forumdan ama hala bitmedi tartışma !!

mesala bir aralar bende point sıralamasında 1. dim sonradan 1 adam benden sonra üye oldu sadece point kasmak için her konunun sonuda evet,haklısın,güzel fln diye cvp yazarak point kastı 1. oldu saçma konulkar açtı 1. oldu sonradan bilindiği gibi forumumuz sıfırlandı kimse bişi alamadı :D :D

yani bu point kalkmadıkça bu kavga bitmez ve lütfen kaldır şu pointi root

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.