Jump to content
  • Kaydol
SavioR

Google Earth İle Dünyayı Uzaydan İzleyin Kendi Evinizin Bahçesini Tepeden Görün

Önerilen İletiler

Google Earth ı pek çoğunuz bilirsiniz. Aslında biraz geç açılmış konuda olsa hala ilgi çekici bir olaydır dünyayı tepeden izlemek. İnsanoğluda ilk gündne bugüne kadar hep bazı şeyleri dışardan detaylı görmeyi arzulamıştır. Sanırım Google nin sahipleride bunu düşündülerki Google Earth isimli programı yaptılar. Bu programı ücretli ve ücretsiz olarak insanların kullanımına sundular. Aslında pek çok kişinin google earth hakkıdna yanıldığı bir konu var. Uzaydan dünyayı canlı izlemek gibi bir düşünce. Bu tamamen yanlış bir fikirdir. Google Earth da uzaydaki uydulardan çekilen resimler bulunmakta. DÜnyayı canlı olarak dğeil daha önceden çekilen resimler ile incelemekteyiz. Ancak bu resimler belirli süreler ile yenilenmekte. Sadece resimde olsa oturduğunuz yerdne olduğunuz binayı, gurbette iseniz memleketinizi yada merak ettiğiniz bir Malibu sahilini, Amerika sokaklarını yada aklınıza gelebilecek her yeri oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz.

 

Peki Google Earth ın hiçmi kötü yanı yok. Aslında var ülkelerin stratejik ve önemli yerlerini gösterime açması nedeni ile sakıncalı bir durumda. Ama gülü seven dikenine katlanır misali.

 

Google Earth Sürümleri

Dünyayı uzaydan görebileceğiniz ve pek çok detaya inebileceğiniz ücretsiz sürümün yanı sıra 2 adette ücretli sürüm bulunmaktadır. Bunların farkları ise;

 

Google Earth Pro Fiyatı 400$

Daha çok firmalar ve kurumsal işletmeler için düzenlenmiştir. Daha fazla çözünürlük sağlar. Yani bizim gibi kişisel kullanıcılar için 400$ oldukça yüksek fiyattır ve gerekte yoktur.

 

Google Earth Plus Fiyat 20$

Ücretsiz sürümden farklı olarak GPS cihazı desteği, daha hızlı performans, e-tabloları içe aktarma özelliği ve daha yüksek çözünürlüktedir. 20$ lık makul ücreti daha fazlasını isteyenleri yormayacak bir cürettir.

 

Google Earth Ücretsiz Sürüm

Kişisel kullanımlara özel ücretsiz sürüm. Çözünürlük olarka diğerlerinden daha düşüktür. Ancak kişisel kullanımlarda birebirdir.

Windows işletim sistemi Google Earth 4.2 beta sürümü

 

Google Earth İndir

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bizim okulun pc odasında kurulmus ücretsiz beta versiyonu var ordan arkalrla yüzdügümüz yerlere kadar iniosss wallaaa uzaydan süper bişi beyler

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

freeonlinegames.jpg

 

Hi everyone, I want to introduce myself in addition to my web-site, GameHeat.com, a new Arcade Site! site to this forum! I hope to speak to a great deal of new people along with make buddies. I am a webmaster and internet marketer and love it! Now let me introduce my web site.

 

GameHeat is a brand new Addicting Games site and took a bunch of work to complete but I am proud of what I see. I am looking for people to check it out as well as delight in all of the fun, Card Games!

 

Many benefits of Registering include:

 

* Monitoring Your Full Games Played

* Making Points For Every single Game Played

* Making UNLIMITED Buddies

* Delivering Messages to Members

* Being The superior PLAYER At Our Site

* Posting comments On Video games You Play

 

Registering is absolutely optional, I just would like to unveil to the world my view of what a free online gaming website should be: fun and interactive, a place where you can meet new people and play excellent quality games! So please check it out and enjoy the game heat! free-online-games.gif

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.